STST22000-1
STANLEY® 20dílná sada Track wall system

Další funkce

  • OBSAH: Sada dále obsahuje 2 x krátké háčky pro všeobecné použití (STST82607-1),2 x zahnuté otočné háčky (STST82605-1), 1 x dlouhý háček pro všeobecné použití (STST82608-1), 1 x háček pro venkovní elektrické vybavení (STST82609-1), které jsou ideální k zavěšení ručního a elektrického nářadí, vybavení pro terénní úpravy, žebříků, sportovního vybavení a dalšího.
  • ODOLNOST: 6 velkých háků je vybaveno otočným a uzamykatelným západkovým mechanismem, který zajišťuje háky k kolejnicím na stěně a zabraňuje jejich uvolnění.
  • OBSAHUJE: - HÁČKY PRO ZAVĚŠENÍ HÁČKŮ NA RAMENA, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ: 8 x zacvakávací háčky (STST82617-1) součástí sady jsou 3 x dlouhé háčky, 3 x zahnuté háčky, 2 x kulaté háčky na šroubováky, které jsou rovněž součástí sady, ideální pro ruční nářadí nebo lehké předměty
  • KOMPATIBILITA: Všechny háčky se připevňují k lištám STANLEY® Track Wall System bez nutnosti použití nářadí.
  • ODOLNOST: Všechny háčky jsou z odolné oceli potažené protiskluzovým materiálem, který zabraňuje poškrábání a korozi.
  • KAPACITA: Každá kolejnicová nástěnná lišta unese hmotnost až 143 kg.
  • OBSAHUJE: Obsahuje: 2 x 4 stopy/121 cm x 5,5" kusy kolejnicové nástěnné lišty STANLEY®, 4 x koncové krytky, 2 x krátké háčky pro všeobecné použití, 2 x zahnuté otočné háčky, 1 x dlouhý háček pro všeobecné použití, 1 x háček pro venkovní elektrické vybavení, 8 x nacvakávací háčky.

Technické údaje

Možnost ausmélizace
Ne
Šířka produktu
14.8 cm
Značka CE
Ne
Výška produktu
14.8 cm
Hmotnost produktu
7.16 Kg
Zásuvky Celková hmotnostní kapacita
143 Kg
Počet kusů
20
Hrubá hmotnost produktu
7.16 Kg
Je to sada?
Ano
Statická celková hmotnostní kapacita
130 Kg
Délka produktu
124 cm
Balení
Karton

Podpora

ZÁRUKA

  • JEDNOLETÁ ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY