STANLEY History
O NÁS

NAŠE HISTORIE

STANLEY® je synonymem kvalitního nářadí a inženýrských řešení pro profesionály po celém světě již více než 175 let. Díky odkazu spolehlivosti zaujímá značka STANLEY přední místo na světě mezi výrobci svinovacích metrů a nadále posouvá obor vpřed díky inovacím, včetně produktové řady STANLEY® FATMAX®, a také díky ručnímu nářadí, elektrickému nářadí, úložným systémům a příslušenství, které pomáhají úspěšně dokončit práci.

Jsme hrdí na naši pověst vynikající kvality a věnujeme se neustálému testování, navrhování a zlepšování našich výrobků tak, abychom zajistili jejich kvalitu a maximální funkčnost. Udržení našeho postavení světového lídra v tom, co děláme, je pro nás životně důležité, a je i tím, co od značky jako STANLEY očekáváte.

Již více než 175 let pomáhají naše inovativní výrobky budovat, opravovat a chránit náš svět. Dnes na tomto dědictví stavíme. Prozkoumejte naši historii pomocí níže uvedené interaktivní časové osy.

Field with wind turbine look from above.

UDRŽITELNOST JE NÁŠ SLIB

Naše procesy vývoje výrobků ve všech podnicích se nově upravují, aby se posílilo zaměření na včasnou identifikaci příležitostí pro udržitelnost výrobků, které lze využít během fáze návrhu.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

S HRDOSTÍ PODPORUJEME

Společnost STANLEY s hrdostí podporuje jednotlivce a týmy, které čelí každé výzvě s nadšením, mají ambice soutěžit na nejvyšší úrovni a podávat výjimečné výkony v každém závodě nebo zápase.

STANLEY Be A Force For Good

CHCEME BOJOVAT ZA DOBROU VĚC

Posílení postavení tvůrců, účelné inovace a vytvoření udržitelnějšího světa – posílili jsme své závazky v rámci společenské odpovědnosti podniků a začlenili je do své vize.