STANLEY MEU Generic Assets

Vítejte na

MySTANLEY

Připojte se k naší komunitě MySTANLEY a začněte brát své nářadí STANLEY® vážně.

Proč byste měli vstoupit do klubu MySTANLEY?

Pokud to myslíte se svým nářadím značky STANLEY vážně, nezmeškejte tuto příležitost. Připojte se ke komunitě MySTANLEY, abyste si mohli zaregistrovat veškeré své nářadí na jednom místě, abyste mohli sdílet své zkušenosti s nářadím, které používáte, abyste získali přístup k exkluzivním novinkám, událostem a akcím a mnoho dalšího. Neotálejte, připojte se ještě dnes!

Registrace vašeho nářadí

Zaregistrujte si veškeré své nářadí na pohodlně jednom místě a získáte snadný přístup například k uživatelským příručkám nebo k servisním informacím.

Aktivace záruk a odemknutí rozšířených záruk

Aktivace standardní dvouleté plné záruky a odemknutí rozšířených záruk pro určité nářadí. Více informací o naší záruční politice najdete zde.

Psaní recenzí

Sdílejte svou upřímnou, nestrannou zpětnou vazbu a ovlivněte tak náš proces vývoje výrobků a pomozte ostatním najít správné nářadí pro konkrétní práci.

Přístup k exkluzivním novinkám, soutěžím a reklamním akcím

Exkluzivní přednostní přístup k novinkám, soutěžím, reklamním akcím a dalšímu. 

REGISTRUJTE SI SVÉ ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ STANLEY® FATMAX®

Vyzvednout si tříletou záruku**

DVOULETÁ ZÁRUKA*

Na elektrické nářadí STANLEY FATMAX se standardně poskytuje záruka v trvání 2 let. Dojde-li během 2 let od zakoupení elektrického nářadí k poruše tohoto nářadí z důvodu vady materiálu nebo špatného dílenského zpracování, společnost STANLEY zaručuje bezplatnou výměnu všech poškozených částí nebo – dle vlastního rozhodnutí – bezplatnou výměnu celého nářadí.

TŘÍLETÁ ROZŠÍŘENÁ ZÁRUKA**

Zaregistrujte si své elektrické nářadí STANLEY FATMAX do 4 týdnů od jeho zakoupení a získáte nárok na další 1 rok záruky. Pokud si své elektrické nářadí zaregistrujete, dojde-li k jeho poruše z důvodu vady materiálu nebo špatného dílenského zpracování, společnost STANLEY zaručuje bezplatnou výměnu všech poškozených částí nebo – dle vlastního rozhodnutí – bezplatnou výměnu celého nářadí.

Co potřebujete?

  • Nářadí, které chcete zaregistrovat
  • Doklad o koupi
  • Přihlášení nebo registrace na MySTANLEY
  • Zadání podrobností týkajících se vašeho nářadí
  • Chcete-li přidat více než jeden výrobek, jednoduše klikněte na „Registrovat nový výrobek“

* Podléhá stanoveným pravidlům a podmínkám.
** Podléhá stanoveným pravidlům a podmínkám. Registrace musí být provedena do 4 týdnů od zakoupení.