STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

SPONZORSTVÍ A PARTNERSTVÍ

STANLEY® s hrdostí podporuje jednotlivce a týmy, které čelí každé výzvě s nadšením, mají ambice soutěžit na nejvyšší úrovni a podávat výjimečné výkony v každém závodě nebo zápase.

FC Barcelona Femini

Výkony v naprosto jiné lize! Značka STANLEY je hrdá na to, že je vůbec prvním sponzorem na dresech FC Barcelona Femeni, tedy klubu, který sdílí naši vášeň pro výkonnost, inovace, rovnost a začlenění do sportu. V současnosti jsou šampionkami ve dvou ligách a my jsme nadšeni, že můžeme spojit síly s tak ambiciózním a průkopnickým týmem, který svými vlastními úspěchy inspiruje začínající hráčky, aby rozpoznaly svůj potenciál a realizovaly své sny. Tento vynikající klub dosáhl v posledních letech výjimečných úspěchů, včetně více než 20 vítězství a titulů v ženské lize, Katalánském poháru a Copa de la Reina.

STANLEY & FC Barcelona 'Together, We Are Beyond A Match', Image

FC Barcelona

Značka STANLEY je hrdá na to, že podporuje tým fotbalistů FC Barcelona v rámci dlouhodobé smlouvy jako oficiální partner pro nářadí. Vzhledem k jeho mimořádné historii jsme nadšeni, že můžeme pokračovat v tomto jedinečném partnerství s jedním z nejslavnějších klubů fotbalové historie. Jen velmi málo klubů kdekoliv na světě získalo tolik titulů jako FC Barcelona, včetně čtyř z mistrovství Evropy a tří titulů z mistrovství světa FIFA. Kromě toho tento klub dosáhl více než 25 titulů v La Lize a také více než 30 titulů v Copa Del Rey a více než 5 trofejí v Lize mistrů UEFA. Jeho domovský stadion Camp Nou má kapacitu 99 354 osob a je největším v Evropě. FC Barcelona je jedním z nejvíce podporovaných týmů na celém světě, jedním z nejvíce sledovaných v sociálních médiích, včetně více než 103 milionů fanoušků na Facebooku, 65 milionů na Twitteru a 94 milionů na Instagramu.

Racing drive Nathalie McGloing working on his racing car

Nathalie McGloin

Ever since she suffered a serious spinal injury at the age of 16, inspirational racing driver Nathalie McGloin has been committed to helping others who have endured similar life-changing experiences – and is dedicated to making motorsport for everyone. Last year, she became the first President of the international FIA Disability and Accessibility Commission, where her goal is to shape the global future of motorsport for those with disabilities. 
In 2016, Nathalie created “Spinal Track”, a charity that provides disabled people with the chance to unlock their potential, open up new opportunities and take part in unique track experiences in a specially adapted vehicle. These exciting events give participants the freedom to try something they may never have believe they could accomplish, all within an inclusive and supportive environment.