SFMCW221D1S-QW
STANLEY® FATMAX® V20 Aku vybrační delta 18V

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 Detail Sander nabízí novou a vylepšenou technologii baterií, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Lithium-iontová baterie V20 je připravena začít pracovat, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Bruska je vybavena výkonným motorem, který poskytuje 12 000 OPM pro rychlé odstranění materiálu, stejně jako vysoce výkonným systémem sběru prachu pro kontrolu hromadění prachu pomocí integrovaného prachového sáčku nebo použití vakuového připojení. Volič s proměnnou rychlostí a spínač utěsněný proti prachu umožňují větší kontrolu a konzistenci při více aplikacích. Kompatibilní se systémem STANLEY® Track Wall System a součástí nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • Vysoce výkonný systém sběru prachu pro kontrolu hromadění prachu prostřednictvím integrovaného prachového sáčku nebo pomocí připojení vysavače.
  • Variabilní volič otáček a přepínač utěsnění proti prachu pro kontrolu a konzistenci při více aplikacích.
  • Lehká a nízkoprofilová konstrukce poskytuje dodatečnou kontrolu a snižuje vibrace.
  • Kompatibilní s nástěnným systémem STANLEY® Track - všestranným, přizpůsobivým úložným systémem pro domácnost, garáž nebo dílnu.
  • Připojením k vysávací hadici získáte bezproblémové odsávání prachu a čistší pracovní prostor.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Technické údaje

Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY