SFMCW221B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Aku vybrační delta 18V

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 Detail Sander (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. Bruska je vybavena výkonným motorem, který poskytuje 12 000 OPM pro rychlé odstranění materiálu, a také vysoce výkonným systémem sběru prachu pro kontrolu hromadění prachu pomocí integrovaného prachového sáčku nebo pomocí vakuového připojení. Volič s proměnnou rychlostí a spínač utěsněný proti prachu umožňují větší kontrolu a konzistenci při více aplikacích. Kompatibilní se systémem STANLEY® Track Wall System a součástí nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 běžnou novou a vylepšenou 18V lithium-iontovou baterií pro delší dobu chodu a výkon pro provedení práce.

Další funkce

  • Variabilní volič otáček a přepínač utěsnění proti prachu pro kontrolu a konzistenci při více aplikacích.
  • Dodává se se dvěma vyměnitelnými hroty pro prodloužení životnosti
  • Lehká a nízkoprofilová konstrukce poskytuje dodatečnou kontrolu a snižuje vibrace.
  • Kompatibilní se systémem STANLEY® Track Wall System - všestranným, přizpůsobivým úložným systémem pro domácnost, garáž nebo dílnu.
  • Připojením k vysávací hadici získáte bezproblémové odsávání prachu a čistší pracovní prostor.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým & vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno vykonávat práci.

Technické údaje

Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY