SFMCS550M2K-QW
STANLEY® FATMAX® 20V MAX* Brushless aku okružní pila

Přehled produktů

Bezkartáčová okružní pila STANLEY® FATMAX® V20 18V je vybavena novou a vylepšenou technologií baterií, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Kotoučová pila je vybavena technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a delší dobu chodu díky menšímu, kompaktnějšímu motoru se sníženou údržbou a prodlouženou životností. Lithium-iontová baterie V20 je připravena začít pracovat, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Obsahuje také výkonný vysoce výkonný motor poskytující až 5 000 ot./min pro snadnou práci při každodenních příčných a podélných řezech, s úkosovou patkou bez použití nářadí, která se otáčí až o 56 stupňů pro úhlové řezy, a také 190mm kotouč z karbidu wolframu zajistit dlouhou životnost používání. Kompaktní a lehký design, který pomáhá snížit únavu uživatele, a doplněný tvarovanou přelisovanou rukojetí pro pohodlí a jistý úchop. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro provedení práce.

Další funkce

  • Nastavení hloubky řezu a úkosu bez použití nástroje
  • Tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí a kontrolu

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY