SFMCS550B-XJ
STANLEY® FATMAX® 20V MAX* Brushless aku okružní pila

Přehled produktů

18V akumulátorová bezkomutátorová okružní pila STANLEY® FATMAX® V20 (pouze nástroj) je vybavena novou a vylepšenou technologií baterií bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením, ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Kotoučová pila je vybavena výkonným, vysoce výkonným motorem poskytujícím až 5 000 ot./min pro snadnou práci při každodenních příčných a podélných řezech, s úkosovou patkou bez použití nářadí, která se otáčí až o 56 stupňů pro šikmé řezy, a 190mm kotoučem z karbidu wolframu. pro zajištění dlouhé životnosti. Kotoučová pila je kompaktní a lehká, navržená tak, aby pomáhala snižovat únavu uživatele a má tvarovanou přelisovanou rukojeť pro pohodlí. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • 190mm čepel se zuby z karbidu wolframu poskytuje řezný výkon 65 mm pro různé řezné aplikace

Technické údaje

Bez rychlosti načítání (ot/min)
5
Hmotnost produktu
0.0036 Kg
Průměr čepele
190 mm
Napětí
20 V

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY