SFMCS500B-XJ
Stanley® Fatmax® V20 Aku ruční okružní pila 18 V

Přehled produktů

Akumulátorová kotoučová pila STANLEY® FATMAX® V20 18V (pouze nástroj) je vybavena novou a vylepšenou technologií baterie, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Lithium-iontová baterie V20 je připravena začít pracovat, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Je vybaven výkonným, vysoce výkonným motorem poskytujícím až 4 000 ot./min pro snadnou práci při každodenních příčných a podélných řezech, s úkosovou botkou bez použití nářadí, která se otáčí až o 50° pro šikmé řezy. Kotoučová pila je kompaktní a lehká, navržená tak, aby pomáhala snižovat únavu uživatele a má tvarovanou přelisovanou rukojeť pro pohodlí. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Vícekomponentní ergonomická rukojeť pro lepší ovládání
  • Aretace vřetena
  • Možnost připojení k externímu odsávači
  • Součást 18 V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20

Obsahuje

  • (1) Okružní pila bez baterie a nabíječky
  • (1) Vodicí lišta

Technické údaje

Napětí baterie
18 V
Maximální hloubka řezání/řezání
54 mm
Bez rychlosti načítání (ot/min)
4000
Průměr čepele
165 mm
Napětí
18 V

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY