SFMCS310B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 MAX* Brushless aku mečová pila 18V
SFMCS310B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 MAX* Brushless aku mečová pila 18V

  • Pohodlné a snadné používání - kompaktní a dobře vyvážené pro trvalé používání bez únavy
  • Větší výkon, delší doba chodu - bezkartáčová technologie dvourychlostního motoru poskytuje až 3 200 otáček za minutu pro efektivní a zvýšený výkon při řezání dřeva a kovu. S výměnou pilového kotouče bez použití nářadí
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

18V akumulátorová bezkomutátorová přímočará pila STANLEY® FATMAX® V20 obsahuje novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Přímočará pila je vybavena výkonným vysoce výkonným motorem poskytujícím 3 200 otáček za minutu pro agresivní aplikace, délkou zdvihu 29 mm a variabilními rychlostmi pro maximální kontrolu napříč různými aplikacemi a materiály. Přímočará pila je vybavena funkcí výměny kotouče bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu kotouče a také pracovním LED osvětlením pro snazší řezání za špatných světelných podmínek. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Otočná patka umožňuje pohodlnější postoj při řezání

Technické údaje

Délka tahu
28 mm
Hmotnost produktu
0.0023 Kg
Napětí
18 V

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY