SFMCS310B-XJ
Stanley® Fatmax® V20 Aku bezuhlíková mečová pila 18 V

Přehled produktů

18V akumulátorová bezkomutátorová přímočará pila STANLEY® FATMAX® V20 obsahuje novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Přímočará pila je vybavena výkonným vysoce výkonným motorem poskytujícím 3 200 otáček za minutu pro agresivní aplikace, délkou zdvihu 29 mm a variabilními rychlostmi pro maximální kontrolu napříč různými aplikacemi a materiály. Přímočará pila je vybavena funkcí výměny kotouče bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu kotouče a také pracovním LED osvětlením pro snazší řezání za špatných světelných podmínek. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Otočná patka umožňuje pohodlnější postoj při řezání

Technické údaje

Napětí baterie
18 V
Délka tahu
28 mm
Hmotnost produktu
0.0023 Kg
Napětí
18 V

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY