SFMCS300B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Aku mečová pila, bez baterie a nabíječky
SFMCS300B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Aku mečová pila, bez baterie a nabíječky

  • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kamkoli - a také déle vydrží.
  • Výkonný vysoce výkonný motor poskytuje až 3 000 otáček za minutu.
  • Variabilní otáčky pro maximální kontrolu při různých aplikacích a materiálech
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Akumulátorová přímočará pila STANLEY® FATMAX® V20 18V (pouze nářadí) je vybavena novou a vylepšenou technologií akumulátoru, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Přímá pila je vybavena výkonným, vysoce výkonným motorem poskytujícím 3 000 ot/min pro agresivní aplikace s proměnnými otáčkami pro maximální kontrolu u různých aplikací a materiálů. Kompletní s funkcí výměny čepele bez použití nářadí pro rychlou a snadnou výměnu čepele. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Beznástrojová výměna kotouče umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotouče.
  • Kompaktní a lehká konstrukce pomáhá snižovat únavu uživatele.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Obsahuje

  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Reciprocating Saw

Technické údaje

Délka tahu
25 mm
Napětí
18 V

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY