SFMCPC93M1-QW
STANLEY® FATMAX® V20 Tlaková Myška 18V
SFMCPC93M1-QW

STANLEY® FATMAX® V20 Tlaková Myška 18V

  • VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE BATERIE: díky vylepšené technologii baterie, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontová baterie V20 připravena vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
  • ČERPÁNÍ VODY Z JAKÉHOKOLI ZDROJE: lze připojit k běžné zahradní hadici nebo čerpat vodu z jakéhokoli vodního zdroje, jako je kbelík, jezero, řeka, bazén, ...
  • UNIVERZÁLNÍ NÁSTŘIK 5 v 1: nabízí 5 různých nastavení postřiku, které vám umožní provádět několik operací s jednou tryskou. Můžete si najít tu správnou intenzitu postřiku pro danou práci
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 Pressure Cleaner (4Ah baterie, 2A nabíječka) s vylepšenou technologií baterie, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením, obsahuje novou 18V lithium-iontovou baterii V20, která je připravena pracovat tam, kde ji potřebujete. to kdykoli a kdekoli, bez připojení tlakového čističe. Zároveň nemusí být připojen ke zdroji energie a žádné dráty. Vodu můžete čerpat z jakéhokoli zdroje. Připojuje se k typické zahradní hadici nebo čerpá vodu z jakéhokoli vodního zdroje, jako je vědro, jezero, řeka, bazén. Lehký a přenosný 18V tlakový čistič STANLEY® FATMAX® V20 nabízí všestrannou trysku 5 v 1, 5 různých nastavení spreje, která vám umožní najít správnou intenzitu spreje pro danou práci odstraněním nečistot ze strojů, jako je váš automobil, motocykl, atd. a zrychlení práce s elektrickým nářadím na trávu a zahradu, ručním nářadím, okny a zdivem, palubou a rychlejší a jednodušší.

Další funkce

  • OVLÁDÁNÍ VYSOKÉ/NÍZKÉ RYCHLOSTI: maximalizujte efektivitu provozu a zlepšete kontrolu výběrem nejvhodnější rychlosti pro danou práci (24 barů vysoká rychlost / 13 barů nízká rychlost).
  • ERGONOMICKÝ PŘESMĚRNÝ ÚCHYT: omotaná rukojeť s přesahem pro lepší pohodlí, ovladatelnost a lepší kontrolu.
  • PŘENOSNÉ ŘEŠENÍ PRO ČIŠTĚNÍ: lehké a přenosné pro snadné čištění venku
  • Vyměnitelná hůlka: správná délka pro správný úkol Standardní hůlka: 57 cm, krátká hůlka (pouze pro zalévání rostlin: 16 cm; krátká hůlka je dodávána jako samostatné příslušenství).
  • INTEGROVANÝ INDIKÁTOR STAVU NABITÍ BATERIE PRO: Pohodlné sledování úrovně nabití baterie
  • OBSAH SADY: součástí dodávky je jeden akumulátor 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4,0 Ah a 2A nabíječka. Dodává se také s příslušenstvím pro dokončení většiny venkovních, zahradních prací, včetně: 6m přívodní hadice a sada adaptérů, skládací kbelík - ideální pro případy, kdy není možné připojení k vodovodní síti, kartáčový nástavec pro čištění odolných nečistot, ráfků automobilů atd., 0,4l láhev na mýdlo, síťovaná úložná taška - pro pohodlné uložení nářadí a veškerého příslušenství.
  • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: Napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci bez námahy.

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY