SFMCPC93B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Tlaková Myška 18V
SFMCPC93B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Tlaková Myška 18V

  • VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE BATERIE: díky vylepšené technologii baterie, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontová baterie V20 připravena vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
  • ČERPÁNÍ VODY Z JAKÉHOKOLI ZDROJE: připojte k typické zahradní hadici nebo čerpejte vodu z jakéhokoli vodního zdroje, jako je kbelík, jezero, řeka, bazén,...
  • UNIVERZÁLNÍ NÁSTŘIK 5 v 1: nabízí 5 různých nastavení postřiku, které vám umožní provádět několik operací s jednou tryskou. Můžete si najít tu správnou intenzitu postřiku pro danou práci
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Lehký a přenosný 18V tlakový čistič STANLEY® FATMAX® V20 nabízí všestrannou trysku 5 v 1 s 5 různými nastaveními spreje. Nemusí být připojen ke zdroji energie a žádné dráty. Vodu můžete čerpat z jakéhokoli zdroje. Připojuje se k typické zahradní hadici nebo čerpá vodu z jakéhokoli vodního zdroje. Akumulátorový tlakový čistič V20 se dodává s dlouhou hůlkou s rychlospojkou s tryskou 5 v 1, přívodní hadicí SA s konektorem 6 m, lahvičkou na mýdlo a tryskou, síťovaným sáčkem, adaptérem pro rychlé připojení na zahradní hadici, kbelíkem 20 l a čisticím kartáčkem. Součást nového 18V bezdrátového systému STANLEY® FATMAX® V20. Baterie V20 4,0 Ah a 2A nabíječka jsou dodávány samostatně.

Další funkce

  • ŘÍZENÍ VYSOKÝCH/NÍZKÝCH RYCHLOSTÍ: maximalizujte efektivitu provozu a zlepšete kontrolu volbou nejvhodnějších otáček pro danou práci (24 barů vysoké rychlosti / 13 barů nízké rychlosti).
  • ERGONOMICKÉ OVLÁDACÍ DRŽADLO: ovinutí rukojeti s oválným držadlem pro lepší pohodlí, ovladatelnost a lepší kontrolu.
  • PŘENOSNÉ ŘEŠENÍ PRO ČIŠTĚNÍ: lehké a přenosné pro snadné čištění venku
  • Vyměnitelná hůlka: správná délka pro správný úkol Standardní hůlka: 57 cm, krátká hůlka (pouze pro zalévání rostlin: 16 cm; krátká hůlka je dodávána jako samostatné příslušenství).
  • INTEGROVANÝ INDIKÁTOR STAVU NABITÍ BATERIE PRO: Pohodlné sledování úrovně nabití baterie
  • OBSAH SADY: jeden akumulátor 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4,0 Ah a nabíječka 2A jsou dodávány samostatně. Dodává se s příslušenstvím pro dokončení většiny venkovních, zahradních prací, včetně: 6m přívodní hadice a sada adaptérů, skládací kbelík - ideální pro případy, kdy není možné připojení k vodovodní síti, kartáčový nástavec pro čištění odolných nečistot, ráfků automobilů atd., 0,4l láhev na mýdlo, síťovaná úložná taška - pro pohodlné uložení nářadí a veškerého příslušenství.
  • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: napájejte všechno nářadí V20 pomocí společného nového &u; vylepšená 18V lithium-iontová baterie, která vám umožní snadno vykonávat práci s energií

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY