SFMCMWS251B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Sekačka s pojezdem, bez baterií a nabíječky 18V
SFMCMWS251B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Sekačka s pojezdem, bez baterií a nabíječky 18V

  • VYLEPŠENÁ BATERIOVÁ TECHNOLOGIE: díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kamkoli vás práce zavede - a také déle vydrží.
  • PŘÍSTUP DO VŠECH OBLASTÍ: ultra nízký profil 28cm palubní desky zajišťuje přístup do těžko přístupných oblastí
  • SAMOPOJÍZDNÝ PROVOZ: Samopojízdný provoz s motorizovanými koly umožňuje obsluhu jednou rukou a vyžaduje mnohem méně námahy uživatele.
Zobrazit další funkce

Další funkce

  • VELKOKAPACITNÍ 40L SBĚRNÝ VAK NA TRÁVU: odolný, velkokapacitní 40L textilní sběrný vak na trávu - trávíte více času sekáním a méně vyprazdňováním. Vak je skládací pro pohodlné skladování
  • ERGONOMICKÝ DESIGN: lehký, kompaktní a dobře vyvážený design s ergonomickou, měkkou rukojetí pro maximální pohodlí při dlouhodobém používání. Skládací rukojeť pro snadnou přepravu a skladování
  • IDEÁLNÍ PRO TRÁVNÍKY: odolné 51cm ocelové sekací ústrojí a velkorysý 49,5cm žací nůž pro sekání trávníků o rozloze až 800 m². 5 nastavení výšky: 25, 31, 38, 47 a 57 mm pro maximální všestrannost.
  • OBSAH SADY: dva akumulátory 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4,0Ah a 2A nabíječka jsou dodávány samostatně.
  • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: napájejte veškeré nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY