SFMCMW2651M-QW
STANLEY® FATMAX® V20 Aku sekačka na trávu 18V, 2 x 4.0Ah
SFMCMW2651M-QW

STANLEY® FATMAX® V20 Aku sekačka na trávu 18V, 2 x 4.0Ah

 • VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE BATERIE: díky vylepšené technologii baterie, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontová baterie V20 připravena vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
 • TECHNOLOGIE BRUSHLESS MOTORU: navržena tak, aby poskytovala maximální účinnost, dobu provozu a spolehlivost.
 • DOSTANETE SE DO TĚŽKO DOSAHUJÍCÍCH OBLASTÍ S 28cm VÝŠKOU DESKY: Velmi nízký profil pro sekání těžko přístupných oblastí
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

18V sekačka STANLEY® FATMAX® V20 51 cm s vylepšenou technologií akumulátoru, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením, je vybavena novou lithium-iontovou baterií V20, která je připravena jít do práce, kdykoli jste a kamkoli vás práce zavede. Sekačka je vybavena odolnou 51 cm práškovou lakovanou ocelovou plošinou a velkým 49,5 cm sekacím nožem pro zahrady až do 750 m², stejně jako 40 l odolným látkovým sběrným vakem na trávu pro kratší dobu vyprazdňování a elektronickou palubní deskou s indikátorem stavu nabití. vyhněte se zaskočení uprostřed práce Přepínejte mezi mulčováním, bočním výhozem nebo pytlováním pro dokonalý trávník – sbírejte posekanou trávu do přiloženého sběrného koše na trávu, abyste zabránili nevítanému zhnědnutí trávníku nebo posekanou posekanou trávu do trávníku a vrátili do trávníku cenné živiny. půda. Součástí jsou dvě baterie V20 4,0 Ah a 2A nabíječka.

Další funkce

 • FUNKČNOST 3 V 1: Přepínejte mezi mulčováním, sběrem do pytlů nebo bočním výhozem nebo pro dokonalý trávník - sbírejte posekanou trávu do sběrného koše. Mulčujte posekanou trávu, čímž se do půdy vrátí cenné živiny.
 • SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ A ERGONOMIE: Lehká a vyvážená sekačka snižuje únavu uživatele. Méně než 26 kg, nastavitelná výška rukojeti
 • Velký 40l sběrný koš z odolné tkaniny pro kratší dobu vyprazdňování.
 • SKLÁDACÍ, OCELOVÁ RUKOJEŤ A KOMPAKTNÍ VERTIKÁLNÍ SKLADOVÁNÍ: Pevná a odolná konstrukce se skládací rukojetí umožňuje snadnou přepravu a skladování.
 • RUKOJEŤ V PETROLOVÉM STYLU: Ergonomicky navržená s měkkou rukojetí: pohodlné používání a snadné spuštění. Rukojeť pro snadné přenášení
 • OBSAH SOUPRAVY: Součástí dodávky jsou dva 18V akumulátory STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4,0Ah a 2A nabíječka pro delší dobu provozu a vyšší výkon.
 • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: Napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci bez námahy.

Obsahuje

 • (1) Two 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 4.0Ah battery, and a 2A charger are included for more runtime and power

Technické údaje

Řezný mechanismus
Rotační/kovová čepel
Šířka řezu
50 cm

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY