SFMCK461D2T-QW
STANLEY® FATMAX® V20 Brushless combo sad, 2 2,0Ah Li-Ion baterie a box 18V

Další funkce

  • Bezkartáčová technologie motoru pro vyšší účinnost a delší dobu chodu díky menšímu a kompaktnějšímu motoru se sníženou údržbou a prodlouženou životností.
  • Integrovaný indikátor stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie
  • Bezkartáčová příklepová vrtačka poskytuje Výkonný příklep poskytuje až 32 300 otáček za minutu pro efektivní vrtání do zdiva a motor poskytuje až 1 900 otáček za minutu a krouticí moment 60 Nm pro efektivní vrtání a šroubování do dřeva, kovu a plastu a také 15 nastavení spojky pro kontrolu hloubky vbíjeného spojovacího materiálu.
  • Bezkartáčový příklepový šroubovák má výkonný motor poskytující až 2 800 otáček za minutu, 3 500 otáček za minutu a krouticí moment 170 Nm pro vrtání větších spojovacích prvků a další aplikace s vysokým krouticím momentem.
  • Součástí je mělký box STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™. STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™ je vzájemně propojený, s tažný úložný systém, který je vytvořen pro práci a navržen tak, aby pracoval pro vás, a nabízí skutečnou všestrannost - bez ohledu na úkol. Systém STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™ je nabitý uživatelsky přívětivými funkcemi a je dokonalým partnerem, který vám pomůže rychle a profesionálně odvést práci. Každá jednotka je vybavena silným záchytným systémem, který umožňuje rychlé a snadné spojování a rozpojování jednotek.
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Podpora

ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY