SFMCG400B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Brushless aku úhlová bruska 18V - 125mm
SFMCG400B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Brushless aku úhlová bruska 18V - 125mm

  • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kamkoli vás práce zavede - a také déle vydrží.
  • Silný vysoce výkonný motor poskytuje 9 000 otáček za minutu pro agresivní práce.
  • Skříň převodovky z litého kovu odvádí teplo při dlouhodobém používání.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Akumulátorová úhlová bruska STANLEY® FATMAX® V20 18V (pouze nástroj) je vybavena novou a vylepšenou technologií akumulátoru bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Úhlová bruska je vybavena výkonným, vysoce výkonným motorem, který poskytuje 9 000 otáček za minutu pro agresivní aplikace, a také krytem převodovky z litého kovu, který odvádí teplo při delším používání. Bruska je vybavena 3polohovou rukojetí pro pohodlí a ovládání, která je spojena s integrovaným uzamykatelným spínačem pro snížení únavy při dlouhodobém používání. Součást nového 18V bezdrátového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Třípolohová rukojeť pro pohodlí a ovládání.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.
  • Bezpečnostní spínač zabraňující náhodnému spuštění.
  • bez baterie a nabíječky

Obsahuje

  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Cut Off Tool

Technické údaje

Bez rychlosti načítání (ot/min)
9000
Napětí
18 V

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY