SFMCE530B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Aku horkovzdušná pistole 18V
SFMCE530B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Aku horkovzdušná pistole 18V

  • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kamkoli vás práce zavede - a také déle vydrží
  • Prodloužená doba provozu až 15 min na jedno nabití při použití lithium-iontového akumulátoru s kapacitou 4 Ah
  • Maximální teplota 510 °C pro různé aplikace
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

18V akumulátorová horkovzdušná pistole STANLEY® FATMAX® V20 (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterie bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. Teplovzdušná pistole poskytuje vysokou teplotu až 510 °C pro různé aplikace a je vybavena příslušenstvím, které zahrnuje deflektorovou trysku pro tepelně smršťovací aplikace a také 75mm povrchovou trysku pro odstraňování aplikací. Kompletní s bezpečnostním spínačem, který zabraňuje náhodnému spuštění, a ergonomickou rukojetí s přelisem pro lepší uživatelský komfort a snížení únavy. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • Bezpečnostní spínač zabraňuje náhodnému spuštění.
  • Ergonomická rukojeť s přetvarováním pro větší pohodlí uživatele a snížení únavy.
  • Sada s příslušenstvím, které zahrnuje deflektorovou trysku pro aplikace smršťování teplem i 75mm povrchovou trysku pro aplikace odstraňování.
  • Boční a zadní nárazníky snižují riziko náhodného poškození povrchů
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte veškeré nářadí V20 společným novým a vylepšeným lithium-iontovým akumulátorem 18B, který vám umožní snadno zvládnout práci bez námahy

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY