SFMCE500D2K-QW
18 V STANLEY® FATMAX® V20 AKU MULTIFUNKČNÍ OSCILAČNÍ BRUSKA
SFMCE500D2K-QW

18 V STANLEY® FATMAX® V20 AKU MULTIFUNKČNÍ OSCILAČNÍ BRUSKA

  • 18 V/2,0 Ah, rychloupínací systém bez použití nářadí, elektronická plynulá regulace počtu kmitů, LED pracovní světlo, vícekomponentní ergonomická rukojeť a tělo s pryžovým překrytím, indikátor stavu nabití aku baterie.
  • 2x Li-Ion V20 baterie, rychlonabíječka (60 min), 20dílná sada příslušenství, kufřík

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 akumulátorový vícemateriálový řezací nástroj s 2 x 2,0 Ah lithium-iontovými bateriemi a kit Box nabízí novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. S proměnnými rychlostmi pro maximální kontrolu v různých aplikacích a materiálech můžete dosáhnout čistých a účinných zanořovacích řezů, snadného ořezávání přebytečných materiálů, detailního broušení na těsných místech, odstraňování spár a dokonce i seškrabávání staré barvy nebo lepidla. Řezací nástroj je vybaven systémem příslušenství bez použití nářadí pro rychlou a snadnou úpravu a výměnu nástavců, spolu s integrovaným LED pracovním světlem pro lepší viditelnost za všech pracovních podmínek. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 běžnou novou a vylepšenou 18V lithium-iontovou baterií pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

Obsahuje

  • (1) Balení v kufru
  • (1) Akumulátory 2.0Ah Li-Ion
  • (1) Rychlonabíječka 2A (doba nabíjení 2Ah akumulátoru je 60 min.)
  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Multi Material Cutting Tool
  • (1) Cutting, Grinding and Sanding Accessories

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY