SFMCE500B-XJ
Stanley® Fatmax® V20 Aku multifunkční oscilační bruska 18 V

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 akumulátorový vícemateriálový řezací nástroj (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterie, bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. S proměnnými rychlostmi pro maximální kontrolu v různých aplikacích a materiálech můžete dosáhnout čistých a účinných zanořovacích řezů, snadného ořezávání přebytečných materiálů, detailního broušení na těsných místech, odstraňování spár a dokonce i seškrabávání staré barvy nebo lepidla. Řezací nástroj je vybaven systémem příslušenství bez použití nářadí pro rychlou a snadnou úpravu a výměnu nástavců, spolu s integrovaným LED pracovním světlem pro lepší viditelnost za všech pracovních podmínek. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 běžnou novou a vylepšenou 18V lithium-iontovou baterií pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Integrované LED pracovní světlo
  • Vícekomponentní ergonomická rukojeť a tělo s pryžovým překrytím
  • Součásty 18 V akumuátorového systému STANLEY® FATMAX® V20

Obsahuje

  • (1) Oscilační bruska bez baterie a nabíječky

Technické údaje

Napětí baterie
18
Bez rychlosti načítání (ot/min)
8000 - 18000
Napětí
18 V

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY