SFMCD720B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Brushless Dvourychlostní aku vrtačka 18V

Přehled produktů

Akumulátorový vrtací šroubovák STANLEY® FATMAX® V20 18V (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterie bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Je vybaven výkonným motorem poskytujícím až 2 100 ot./min a točivým momentem 80 Nm pro efektivní vrtání a šroubování do dřeva, kovu a plastu, stejně jako 15 nastavení spojky a rychloupínací sklíčidlo pro snadnou hloubkovou kalibraci spojovacího prvku za jízdy. Vrtací šroubovák je vybaven 2rychlostní převodovkou pro lepší kontrolu nad prací a také integrovaným pracovním LED světlem pro lepší viditelnost. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • 15 nastavení spojky pro regulaci kontrolu vrtaného spojovacího prvku.
  • Dvoustupňová převodovka s rychlostmi 0-600/0-2 100 ot/min pro větší kontrolu nad prací.
  • Integrované LED pracovní světlo pro lepší viditelnost za všech pracovních podmínek.
  • Bezklíčové sklíčidlo pro snadnou výměnu bitů.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Obsahuje

  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Brushless Drill Driver

Technické údaje

Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-600/2.100
Napětí
18 V

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY