SFMCBL01B-XJ
Stanley® Fatmax® V20 Aku fukar 18 V

Přehled produktů

Akumulátorový foukač 18V STANLEY® FATMAX® V20 (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. Dmychadlo má vysoce výkonný motor s konstrukcí axiálního ventilátoru, který poskytuje rychlost vzduchu až 80 m/s, díky čemuž je ideální pro rychlé a efektivní čištění zahradního listí a suti. Přepínač se 3 rychlostmi je ideální pro přesné ovládání rychlosti, zatímco lehká konstrukce poskytuje pohodlí a snadnou přepravu. Kompletní s integrovaným závěsným hákem pro kompatibilitu se systémem STANLEY® Track Wall System. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20

Obsahuje

  • (1) Fukar bez baterie a nabíječky
  • (1) Strunová sekačka bez baterie a nabíječky

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY