SFMCB24-QW
Stanley® Fatmax® V20 Nabíječka 2 x 4A 18 V

Přehled produktů

Dvouportová nabíječka STANLEY® FATMAX® 18V 4,0 Ah se vyznačuje vylepšenou technologií baterií, žádným paměťovým efektem a minimálním samovybíjením a je připravena jít do práce, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Kompletní s integrovaným indikátorem stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie při práci na úkolech. Nová 18V lithium-iontová baterie V20 je centrem systému V20 a je plně kompatibilní s venkovními produkty V20 a také s produkty řady V20 Power Tools pro ještě větší flexibilitu. Všechny velikosti mají integrovaný indikátor stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie. Napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V 4,0Ah dvouportové nabíječky, abyste mohli pracovat s lehkostí.

Další funkce

  • Integrovaný USB port pro možnost nabití mobilního telefonu či tabletu
  • Lze použít s 18 V bateriemi systému V20

Obsahuje

  • (2) Nabíječka

Podpora

ZÁRUKA

  • JEDNOLETÁ ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY