SFMCB24-QW
STANLEY® FATMAX® Nabíječka 18V, 4,0Ah
SFMCB24-QW

STANLEY® FATMAX® Nabíječka 18V, 4,0Ah

  • VYLEPŠENÁ TECHNOLOGIE BATERIE: díky vylepšené technologii baterie, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontová baterie V20 připravena vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
  • SIMULOVANÉ NABÍJENÍ UMOŽŇUJE: Nabíjení dvou sad najednou
  • ČAS NABÍJENÍ: 18V STANLEY® FATMAX® V20 2 x 4,0Ah balíčky za 30 minut.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Dvouportová nabíječka STANLEY® FATMAX® 18V 4,0 Ah se vyznačuje vylepšenou technologií baterií, žádným paměťovým efektem a minimálním samovybíjením a je připravena jít do práce, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Kompletní s integrovaným indikátorem stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie při práci na úkolech. Nová 18V lithium-iontová baterie V20 je centrem systému V20 a je plně kompatibilní s venkovními produkty V20 a také s produkty řady V20 Power Tools pro ještě větší flexibilitu. Všechny velikosti mají integrovaný indikátor stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie. Napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V 4,0Ah dvouportové nabíječky, abyste mohli pracovat s lehkostí.

Další funkce

  • PŘÍSLUŠENSTVÍ: USB port pro nabíjení telefonů/tabletů atd.
  • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: Napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci bez námahy.

Podpora

JEDNOLETÁ ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY