SFMCB14-QW
STANLEY® FATMAX® Nabíječka 18V, 4A
SFMCB14-QW

STANLEY® FATMAX® Nabíječka 18V, 4A

  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno své nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno pracovat na zahradě.
  • 4A RYCHLÁ NABÍJEČKA: Pro rychlé nabíjení
  • ČAS NABÍJENÍ: 18V baterie STANLEY® FATMAX® V20 2,0 Ah za 30 minut.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Rychlá nabíječka STANLEY® FATMAX® 18V 4A je navržena pro rychlé nabíjení vašich baterií a dokáže snadno a rychle nabít 18V baterii STANLEY®FATMAX® V20 2,0Ah za 30 minut. Nabíječka je součástí 18V STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • SOUČÁST 18V BEZKABELOVÉHO SYSTÉMU STANLEY® FATMAX® V20: Napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci bez námahy.

Podpora

Omezená záruka 1 rok

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY