FMHT62692-0
STANLEY® FATMAX® Speed Drive ráčnový šroubovák

Další funkce

  • ZÓNA TOČIVÉHO MOMENTU: Pro větší přilnavost a geometrii pro použití s velkým točivým momentem. Umožňuje uživatelům přitlačit šrouby k povrchu a následně provést jemné seřízení.
  • PŘESNÁ HMATOVÁ ZÓNA: Poskytuje dodatečnou kontrolu otáčení pro přesné úkoly. Pro obrácení směru šroubováku uživatel pouze zatáhne za ráčnový mechanismus dopředu a zacvakne jej na místo
  • VNITŘNÍ ÚLOŽIŠTĚ BITŮ: Pro větší pohodlí a přístup nabízí ráčnový šroubovák integrovaný úložný prostor uvnitř rukojeti, takže se příslušenství nikdy neztratí, a magnetický hrot usnadňuje bezpečné uložení bitů.
  • ZABUDOVÁN Z PEVNÉHO CHROMOVÉHO VANADIA: Pro pevnost a odolnost a jeho ergonomická, texturovaná rukojeť poskytuje výjimečný komfort a úchop, zejména při použití s větším krouticím momentem. Povlak z bimateriálu výrazně snižuje únavu nebo namáhání při dlouhodobých úkonech
  • OBSAH SADY: Součástí balení jsou bity pro oboustranné šroubováky
  • *Oproti standardní ráčně STANLEY FATMAX Multi-Bit FMHT0-62690.

Technické údaje

Přeprodáno na rukojeti
Ano
Magnetický hrot
Ano
Náhonový šroubovák
Ne
Typ šroubováku
Vícebitová ráčná
Šířka produktu
115 mm
Výška produktu
40 mm
Interní úložiště bitů (pouze vícebitové)
Ano
Hmotnost produktu
0.293 Kg
Počet zahrnutých bitů
3
Barevně odlišená
Ne
Počet kusů
4
Hrubá hmotnost produktu
0.293 Kg
Je to sada?
Ano
Délka produktu
290 mm
Balení
Puchýř s blistrem

Podpora

ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY