0-33-932
STANLEY® Powerlock® Svinovací metr, přímý odečet - 5 m

Další funkce

  • Povlak čepele potažený polyesterovou fólií odolný proti oděru poskytuje až 10krát větší odolnost proti oděru než standardní lakovaná čepel, čímž zvyšuje životnost pásky a snižuje opotřebení na nejvíce namáhaných částech čepele.
  • Háček TRU-ZERO™ pro přesné vnitřní a vnější měření, který se pohybuje tam a zpět podél zajišťovacích nýtů a zohledňuje tloušťku háčku.
  • Inovativní posuvný zámek svinovacího metru STANLEY® PowerLock® byl při svém uvedení na trh v roce 1969 jedním z prvních svého druhu - díky němu je měření rychlejší a jednodušší než kdykoli předtím.
  • Jasně žlutá, snadno čitelná čepel.
  • Unikátní horní čtečka - stačí umístit zadní část pouzdra do jedné roviny s předmětem a měření, které vidíte přes průhledné okénko, zohledňuje délku pouzdra, což umožňuje přesné měření i v úzkých rozích, aniž by bylo nutné ohýbat čepel.
  • Ideální pro všechny profese, kde je potřeba měřit vnitřní rozměry, jako jsou například nákupčí koberců, montéři oken, kuchyňští montéři, obkladači, strojírenští a truhlářští výrobci.

Technické údaje

Hákový magnet
Ne
Třída přesnosti
II
Šířka produktu
9 cm
Spona na opasek
Ano
Barva čepele
Žlutý
Výška produktu
15 cm
Hmotnost produktu
206 g
Tisk čepele
Jedna strana
Typ háku
Malý háček
Měrná jednotka
Metrický
Délka čepele
5 m
Šířka čepele
19 mm
Upoutaný
Ne
Počet kusů
6
Délka produktu
4 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • JEDNOLETÁ ZÁRUKA

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY