PRO jako standard

PRO jako standard

Jsme zde z jednoho důvodu: abychom vám pomohli zlepšit práci. A děláme to spolu s odborníky, kteří o nástrojích ví více než kdokoliv jiný: obchodníci. Pečlivě posloucháme, co potřebují, a společně vyrábíme produkty, které činí STANLEY tím, čím je dnes. PRO JAKO STANDARD.

 • ...

  Recenze produktů

 • ...

  Počet dotazovaných uživatelů

 • ...

  Přímé dotazování

 • ...

  Počet pracovních dní s uživateli

 • ...

  Počet členů "Tool Crew"

Podívejte se, jak jsme vytvořili čepel, která vydrží desetkrát déle ostrá, a to jen za dvojnásobek ceny.

Náš výzkum ukázal, že řemeslníci v průměru ztratí 40 minut za týden výměnou tupých čepelí. Proto naši inženýři jsou přesvědčeni, že našli řešení. To bylo přidat slinutý karbid do našich čepelí. Přineslo to 3 klíčové faktory, které řemeslníci potřebují - ostrost čepelí, životnost a pevnost.

Dozvědět se více

Podívejte se, jak jsme vyrobili ergonomické převodové nůžky na plech, které snižují riziko zranění při práci.

Během rozhovorů s řemeslníky jsme se dozvěděli, že při práci s převodovými nůžkami na plech často trpěli syndromem karpálního tunelu. Proto jsem ve spolupráci s odborníky vyvinuli nové ergonomické převodové nůžky na plech, které toto riziko minimalizují.

Podívejte se, jak jsme vyrobili laser, jehož paprsek je vidět za jasného světla - dokonce i venku.

S naší řadou laserů s červeným paprskem jsme měli pocit, že nabízíme řešení pro každou činnost. Pak nám řemeslníci řekli, že tyto lasery nejsou vhodné pro práci venku, protože není vidět paprsek. Proto náš vývojový tým vytvořil laser se zeleným paprskem, který je 4x více jasnější a viditelný než ten červený.

Dozvědět se více