Usnadněte si měření vzdáleností pomocí přístroje STANLEY® FATMAX® FLM165

Vysoce výkonný laserový dálkoměr umožňuje rychlá, přesná měření s dosahem do 50 M 

  • Prodloužený pracovní dosah, který činí 50 m, splňuje potřeby náročných profesionálních uživatelů 
  • Přístroj umožňuje provádění spolehlivých výpočtů vzdálenosti s přesností v rozsahu +/- 1,5 mm / 10 m 
  • Robustní konstrukce - vhodná pro každodenní používání v náročných podmínkách na staveništích 
  • Umožňuje měření plochy, objemu, a vzdálenosti, určování min./max. hodnoty, provádění výpočtů za použití Pythagorovy věty a provádění nepřetržitých měření 
  • Snadná obsluha pomocí dvou tlačítek, jimiž se ovládají funkce zaměřování a potvrzování 
  • Nabíjecí vnitřní baterie s kapacitou umožňující provádění až 1 000 měření na jedno nabití 
  • Nabíjení prostřednictvím USB trvá méně než 2,5 hodiny; po 90 sekundách se přístroj automaticky přepíná do úsporného režimu 
  • Černá obrazovka s bílými znaky zajišťuje maximální viditelnost i v podmínkách s vyšším okolním jasem 
  • Certifikovaný stupeň krytí IP40 zajišťuje ochranu proti vnikání prachu a vlhkosti 
  • Robustní pouzdro s odolným potaženým povrchem umožňuje bezpečné uchopení, přispívá ke snadné ovladatelnosti a prodlužuje životnost výrobku

Přístroj STANLEY FATMAX® FLM165, který nyní společnost STANLEY® uvádí na trh, představuje nový doplněk její řady vysoce výkonných laserových dálkoměrů. Montéři, stavební dělníci i mnozí další profesionální řemeslníci ocení jeho dlouhý měřicí dosah, který činí až 50 m, i jeho mimořádnou přesnost v rozsahu +/- 1,5 mm / 10 m. 

Dálkoměr FLM165, který je navržen tak, aby umožňoval rychle a přesné měření v nejrozmanitějších prostředích, je vybaven pokročilými funkcemi, mezi které patří zjišťování plochy, objemu, a vzdálenosti, určování min./max. hodnoty, provádění výpočtů za použití Pythagorovy věty. Přesto je mimořádně snadno ovladatelný díky obsluze pomocí dvou tlačítek, jimiž se ovládají funkce zaměřování a potvrzování. Měření lze provádět za použití jak metrických, tak i britských jednotek. Jeho funkce průběžného „sledování“, která umožňuje rychlé vyhledávání cíle a zobrazování vzdálenosti od tohoto cíle, je užitečná zejména při provádění měření v obtížně dosažitelných oblastech. 

Tento všestranný laserový dálkoměr, který je vhodný pro používání v náročných vnitřních i venkovních podmínkách, je vybaven černou obrazovkou se zřetelnými bílými znaky, která zajišťuje, že uživatelé mohou snadno a rychle odečítat výsledky výpočtů ve všech pracovních prostředích. 

Přístroj FLM165, který je vybaven odolným potaženým povrchem, poskytuje vynikající úchop a ovladatelnost, k nimž se přidává výjimečná spolehlivost, jakou uživatelé od nářadí STANLEY FATMAX očekávají. Tento laserový dálkoměr, který je konstruován pro použití v nejnepříznivějších podmínkách, se vyznačuje dlouhou životností a jeho certifikovaný stupeň krytí IP40 zaručuje ochranu proti vnikání jak prachu, tak i vlhkosti.  

Vnitřní nabíjecí lithium-iontová baterie, jejíž úplné nabití trvá 2,5 hodiny, poskytuje vynikající dobu chodu přístroje FLM165, která umožňuje provádění až 1 000 měření na jedno nabití. Účinná funkce automatického přepínání do úsporného režimu po 90 sekundách, přispívá k prodloužení provozní životnosti akumulátoru a zbavuje uživatele nepohodlí a prostojů. 

Dálkoměr FLM165 je dále vybaven řemínkem pro upevňování na zápěstí, který zvyšuje bezpečnost a praktickou využitelnost přístroje. Součástí jeho příslušenství je také nabíjecí kabel USB. 

STANLEY FATMAX FLM165 – technické specifikace

Dosah laseru (v metrech): 50m
Přesnost: 1,5 mm na vzdálenost 10 m
Třída ochrany IP: IP40
Plocha a objem: Ano
Výpočty podle Pythagorovy věty: Ano
Výpočet min./max hodnoty: Ano
Nepřetržité měření: Ano
Sledování vzdálenosti: Ano
Obrazovka: Černý displej LCD s bílými znaky
Dioda laseru (nm): Červená, 630-680
Baterie / doba chodu: Nabíjecí lithium-iontová, – až 1 000 měření při jednom úplném nabití
Měření: Britské i metrické jednotky (metry, cm, stopy, palce)
Automatické přepínání do úsporného režimu: 90 s

Další informace o dálkoměru STANLEY FATMAX FLM165 lze nalézt prostřednictvím odkazu.

Ceny a dostupnost

Přístroj STANLEY FATMAX FLM165 bude dostupný od března 2021. Cenové údaje jsou k dispozici na vyžádání.

O společnosti STANLEY 

Značka STANLEY je již více než 175 roků synonymem kvalitního nářadí a technických řešení pro profesionály v celém světě. Díky odkazu spolehlivosti zaujímá značka STANLEY přední místo na světě mezi výrobci svinovacích metrů a nadále posouvá obor vpřed díky inovacím, včetně produktové řady STANLEY FATMAX, a také díky ručnímu nářadí, elektrickému nářadí, úložnému řešení a příslušenství usnadňujícímu práci. Další informace získáte při návštěvě stránek local STANLEY web site, případně můžete sledovat příspěvky společnosti STANLEY prostřednictvím sociálních sítí YouTube.

E&OE