Přesnost ve vaší kapse.

Společnost STANLEY® uvádí na trh kapesní laserový dálkoměr TLM40, který umožňuje rychlé získávání přesných výsledků měření.

  • Pracovní dosah činí 12 metrů a výpočty vzdálenosti lze provádět s přesností +/- 6mm / 10 m.

  • Pomocí funkce nepřetržitého „sledování“ měření lze snadno a rychle zjišťovat vzdálenost od cíle, čímž jsou značně usnadněna měření v obtížně dosažitelných oblastech

  • Kompaktní, lehký přístroj, který lze snadno přenášet v kapse, je jednoduše použitelný pomocí jednoho tlačítka ovládajícího funkce zaměřování a potvrzování

  • Dobíjecí vnitřní baterie, kterou lze volitelně nabíjet pomocí rozhraní USB, umožňuje dlouhodobé používání

  • Černá obrazovka s bílými znaky zajišťuje maximální viditelnost i v podmínkách s vyšším okolním jasem

  • Zařazení ve třídě IP54 je zárukou ochrany proti prachu a vlhkosti, zatímco povrch potažený pryží usnadňuje bezpečný úchop 

Nový kapesní laserový dálkoměr STANLEY® TLM40 slučuje vynikající přesnost s jednoduchým ovládáním pomocí jednoho tlačítka pro funkce zaměřování a potvrzování. Toto všestranné nářadí, které poskytuje pracovní dosah do 12 metrů, umožňuje provádění přesných výpočtů (+/- 6 mm ve vzdálenosti 10 metrů) a je vybaveno funkcí nepřetržitého „sledování“ měření, která slouží k rychlému vyhledávání cíle a zobrazování jeho vzdálenosti, díky čemuž je mimořádně užitečná při provádění měření a výpočtů v obtížně dosažitelných oblastech.

Přístroj TLM40, který je ideální pro nejrozmanitější řemeslné činnosti zahrnující instalační práce v kuchyních a koupelnách, pokládání dlažby nebo připevňování panelů a ozdobných prvků, nevyžaduje zvýšenou námahu při obsluze a je vybaven integrovanou černou LCD obrazovkou se zřetelnými bílými znaky, která poskytuje vynikající viditelnost i v pracovních prostředích se zvýšeným jasem.

Kompaktní a lehký přístroj TLM40 lze snadno přenášet v kapse nebo v brašně s nářadím a díky své vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterii je připraven k použití, kdykoli je potřebný. Vnitřní baterie umožňuje dosahování vynikající doby provozu (až 1 000 měření při jednom plném nabití), čímž uživatelům přináší značnou úsporu času i námahy. Tento laserový dálkoměr nejnovější generace je vybaven také USB nabíjecím portem, který zvyšuje jeho praktickou použitelnost.

Přístroj TLM40, který byl zkonstruován se zaměřením na spolehlivost a odolnost, je vyráběn podle nejpřísnějších norem a je opatřen oficiálním klasifikačním označením IP54, které zaručuje vysokou úroveň ochrany pro vnikání vlhkosti a prachu, a tím i delší provozní životnost. Dále je vybaven pevným pryžovým povlakem, který uživateli poskytuje bezpečný úchop a zlepšenou ovladatelnost.

STANLEY TLM40 – technické specifikace

Dosah laseru (v metrech): 12m
Třída ochrany IP: IP54
Sledování vzdálenosti: Ano
Nepřetržité měření: Ano​​​​​​​
Přesnost: +/- 6 mm na vzdálenost 10 m
Obrazovka: Černý displej LCD s bílými znaky
Dioda laseru (nm): 620-680
Baterie / doba chodu: Nabíjecí lithium-iontová, 3,7 V – až 1 000 měření při jednom úplném nabití
Měření: Britské i metrické jednotky (metry, cm, stopy, palce)
Automatické přepínání do úsporného režimu: 90 s

Další informace o měřicím přístroji STANLEY TLM40 lze nalézt prostřednictvím odkazu.

Ceny a dostupnost

Přístroj STANLEY TLM40 bude dostupný od března 2021. Cenové údaje jsou k dispozici na vyžádání.

O SPOLEČNOSTI STANLEY 

Značka STANLEY je již více než 175 roků synonymem kvalitního nářadí a technických řešení pro profesionály v celém světě. Díky odkazu spolehlivosti zaujímá značka STANLEY přední místo na světě mezi výrobci svinovacích metrů a nadále posouvá obor vpřed díky inovacím, včetně produktové řady STANLEY FATMAX, a také díky ručnímu nářadí, elektrickému nářadí, úložnému řešení a příslušenství usnadňujícímu práci. Další informace získáte při návštěvě stránek local STANLEY web site, případně můžete sledovat příspěvky společnosti STANLEY prostřednictvím sociálních sítí YouTube.

E&OE