SFMCS500B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Aku ruční okružní pila 18V
SFMCS500B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Aku ruční okružní pila 18V

  • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kamkoli vás práce zavede - a také déle vydrží.
  • Silný vysoce výkonný motor poskytuje až 4 000 otáček za minutu pro snadnou práci při každodenních příčných a podélných řezech.
  • Beznástrojová pokosová patka se otáčí až o 50° pro úhlové řezy.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Akumulátorová kotoučová pila STANLEY® FATMAX® V20 18V (pouze nástroj) je vybavena novou a vylepšenou technologií baterie, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením. Lithium-iontová baterie V20 je připravena začít pracovat, ať jste kdekoli a kamkoli vás práce zavede. Je vybaven výkonným, vysoce výkonným motorem poskytujícím až 4 000 ot./min pro snadnou práci při každodenních příčných a podélných řezech, s úkosovou botkou bez použití nářadí, která se otáčí až o 50° pro šikmé řezy. Kotoučová pila je kompaktní a lehká, navržená tak, aby pomáhala snižovat únavu uživatele a má tvarovanou přelisovanou rukojeť pro pohodlí. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie pro delší dobu chodu a výkon pro dokončení práce.

Další funkce

  • Tvarovaná přetvarovaná rukojeť pro větší pohodlí.
  • Kompaktní a lehká konstrukce pomáhá snižovat únavu uživatele.
  • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Obsahuje

  • (1) Vodicí lišta
  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Circular Saw

Technické údaje

Bez rychlosti načítání (ot/min)
4000
Průměr čepele
165 mm
Napětí
18 V

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY