SFMCS305B-XJ
STANLEY® FATMAX® V20 Brushless aku jednoruční pila 18V
SFMCS305B-XJ

STANLEY® FATMAX® V20 Brushless aku jednoruční pila 18V

 • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
 • Bezkartáčová technologie motoru pro vyšší účinnost a delší dobu chodu díky menšímu a kompaktnějšímu motoru se sníženou údržbou a prodlouženou životností.
 • Výkonný vysoce výkonný motor poskytuje rychlost 0-2800 SPM.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 akumulátorová bezkomutátorová kompaktní přímočará pila (pouze nástroj) se vyznačuje vylepšenou technologií baterie, žádným paměťovým efektem a minimálním samovybíjením, ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Bezuhlíková kompaktní přímočará pila je vybavena výkonným, vysoce výkonným motorem, který poskytuje až 2 800 otáček za minutu, a také variabilní rychlost pro maximální kontrolu. Obsahuje také upínač pro výměnu kotouče bez použití nářadí pro snadnou výměnu kotouče a pracovní LED světlo, které osvětluje linii řezu, což usnadňuje viditelnost a řezání za horších světelných podmínek. Kompletní s pogumovanou rukojetí pro snadné a pohodlné používání pily jednou rukou. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

 • Variabilní otáčky pro maximální kontrolu při různých aplikacích a materiálech
 • Svorka pro výměnu pilového kotouče bez použití nářadí umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotouče.
 • Otočná patka zajišťuje větší kontakt s materiálem pro lepší řezný výkon.
 • LED pracovní světlo pro lepší viditelnost za všech pracovních podmínek.
 • Kompaktní konstrukce pro snadnou manévrovatelnost a lepší přístup do těžko přístupných míst.
 • Gumová rukojeť nad tvarem poskytuje snadné a pohodlné používání jednou rukou.
 • 18V akumulátorový systém STANLEY® FATMAX® V20 Doporučená baterie 2,0 nebo 4,0 Ah (dodává se samostatně).
 • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým & vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno vykonávat práci.

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY