SFMCS305B-XJ
Stanley® Fatmax® V20 Aku bezuhlíková jednoruční mečová pila 18 V

Přehled produktů

18V STANLEY® FATMAX® V20 akumulátorová bezkomutátorová kompaktní přímočará pila (pouze nástroj) se vyznačuje vylepšenou technologií baterie, žádným paměťovým efektem a minimálním samovybíjením, ve spojení s technologií bezkomutátorového motoru pro lepší energetickou účinnost a dobu chodu. Bezuhlíková kompaktní přímočará pila je vybavena výkonným, vysoce výkonným motorem, který poskytuje až 2 800 otáček za minutu, a také variabilní rychlost pro maximální kontrolu. Obsahuje také upínač pro výměnu kotouče bez použití nářadí pro snadnou výměnu kotouče a pracovní LED světlo, které osvětluje linii řezu, což usnadňuje viditelnost a řezání za horších světelných podmínek. Kompletní s pogumovanou rukojetí pro snadné a pohodlné používání pily jednou rukou. Součást 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nářadí V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • Vícekomponentní ergonomická rukojeť a tělo s pryžovým překrytím
  • Integrované LED pracovní světlo
  • Otočná patka zajišťuje větší kontakt s materiálem pro lepší řezný výkon
  • Kompaktní konstrukce pro snadnou manévrovatelnost a lepší přístup do těžko přístupných míst.
  • Součást 18 V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20

Obsahuje

  • (1) Mečová pila bez baterie a nabíječky

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY