SFMCMW2651M-QW
Stanley® Fatmax® V20 Aku sekačka na trávu 2 x 18 V, 2 x 4.0 Ah baterie

Přehled produktů

18V sekačka STANLEY® FATMAX® V20 51 cm s vylepšenou technologií akumulátoru, bez paměťového efektu a minimálním samovybíjením, je vybavena novou lithium-iontovou baterií V20, která je připravena jít do práce, kdykoli jste a kamkoli vás práce zavede. Sekačka je vybavena odolnou 51 cm práškovou lakovanou ocelovou plošinou a velkým 49,5 cm sekacím nožem pro zahrady až do 750 m², stejně jako 40 l odolným látkovým sběrným vakem na trávu pro kratší dobu vyprazdňování a elektronickou palubní deskou s indikátorem stavu nabití. vyhněte se zaskočení uprostřed práce Přepínejte mezi mulčováním, bočním výhozem nebo pytlováním pro dokonalý trávník – sbírejte posekanou trávu do přiloženého sběrného koše na trávu, abyste zabránili nevítanému zhnědnutí trávníku nebo posekanou posekanou trávu do trávníku a vrátili do trávníku cenné živiny. půda. Součástí jsou dvě baterie V20 4,0 Ah a 2A nabíječka.

Další funkce

  • Velký 40 l sběrný koš z odolné tkaniny
  • Součástí 18 V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20

Obsahuje

  • (1) Sekačka
  • (2) 4.0 Ah Li-ion baterie
  • (1) Rychlonabíječka

Technické údaje

Řezný mechanismus
Rotační/kovová čepel
Šířka řezu
50 cm

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY