SFMCK465D2T-QW
STANLEY FATMAX V20 Combo sada 18V
SFMCK465D2T-QW

STANLEY FATMAX V20 Combo sada 18V

  • Díky vylepšené technologii akumulátoru, bez paměťového efektu a s minimálním samovybíjením je lithium-iontový akumulátor V20 připraven vyrazit do práce kdykoli a kdekoli - a také déle vydrží.
  • Obsahuje 1 x příklepovou vrtačku SFMCD711 a 1 x SFMCF800.
  • Integrovaný indikátor stavu nabití baterie pro pohodlné sledování úrovně nabití baterie
Zobrazit další funkce

Další funkce

  • Příklepová vrtačka Výkonný motor poskytující až 1 500 otáček za minutu a krouticí moment 50 Nm pro efektivní vrtání a šroubování do dřeva, kovu a plastu a motor poskytující až 1 500 otáček za minutu a krouticí moment 50 Nm pro efektivní vrtání a šroubování do dřeva, kovu a plastu.
  • Příklepový vrták je vybaven Výkonným motorem poskytujícím až 2 800 otáček za minutu, 3 100 otáček za minutu a točivý moment 165 Nm pro vrtání větších spojovacích prvků a další aplikace s vysokým točivým momentem a také rychloupínacím sklíčidlem pro snadnou výměnu bitů jednou rukou.
  • Obsahuje mělký box STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™. STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™ je vzájemně propojený úložný systém s možností lepení, který byl vytvořen pro práci a navržen tak, aby pracoval pro vás, a nabízí skutečnou všestrannost - bez ohledu na úkol. Systém STANLEY® FATMAX® PRO-STACK™ je nabitý uživatelsky přívětivými funkcemi a je dokonalým partnerem, který vám pomůže rychle a profesionálně odvést práci. Každá jednotka je vybavena silným záchytným systémem, který umožňuje rychlé a snadné spojování a rozpojování jednotek.
  • Dva 18V akumulátory STANLEY® FATMAX® V20 Cordless System 2,0Ah a nabíječka jsou součástí dodávky.
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 - napájejte všechno nářadí V20 společným novým a vylepšeným 18V lithium-iontovým akumulátorem, který vám umožní snadno zvládnout práci.

Podpora

3letá omezená záruka

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY