SFMCBL01B-XJ
STANLEY® FATMAX® Aku fukar, bez baterií a nabíječky 20V
SFMCBL01B-XJ

STANLEY® FATMAX® Aku fukar, bez baterií a nabíječky 20V

  • Pohodlné a snadné používání - kompaktní a dobře vyvážené pro trvalé používání bez únavy
  • Větší výkon, delší doba provozu - výkonný třírychlostní motor zajišťuje rychlost vzduchu až 200 km/h pro rychlé čištění vnějších pracovních prostorů
  • Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Akumulátorový foukač 18V STANLEY® FATMAX® V20 (pouze nástroj) obsahuje novou a vylepšenou technologii baterií bez paměťového efektu a minimálního samovybíjení. Dmychadlo má vysoce výkonný motor s konstrukcí axiálního ventilátoru, který poskytuje rychlost vzduchu až 80 m/s, díky čemuž je ideální pro rychlé a efektivní čištění zahradního listí a suti. Přepínač se 3 rychlostmi je ideální pro přesné ovládání rychlosti, zatímco lehká konstrukce poskytuje pohodlí a snadnou přepravu. Kompletní s integrovaným závěsným hákem pro kompatibilitu se systémem STANLEY® Track Wall System. Součást nového 18V akumulátorového systému STANLEY® FATMAX® V20 – napájejte všechny své nástroje V20 pomocí běžné nové a vylepšené 18V lithium-iontové baterie, která vám umožní snadno pracovat.

Další funkce

  • možnost aretace spínače
  • Integrovaný závěsný hák pro bezpečné uložení – kompatibilní se systémem STANLEY® Track Wall System

Obsahuje

  • (1) STANLEY® FATMAX® V20 18V Jobsite Blower - No batteries

Podpora

Omezená záruka 1 rok, omezená záruka 3 roky při registraci

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY