Připojování. Ukládání. Ochrana.

Představujeme sady víceúčelového příslušenství STANLEY® FATMAX®: plně propojitelné s úložným systémem PRO-STACK™.

  • Řada modulárních, vzájemně propojitelných a stohovatelných úložných řešení určených k přenášení a ochraně nejkvalitnějšího příslušenství značky STANLEY® – s možností volby mezi malými a velkými přihrádkami nebo přihrádkami pro volně ukládané předměty

  • Robustní a snadno přemístitelný dílenský vozík PRO-STACK™ umožňuje ukládání a přepravu jednotlivých skříněk a přihrádek, které jsou díky tomu přehledně uspořádané a snadno přístupné

  • Je plně kompatibilní s novou řadou úložných řešení STANLEY FATMAX PRO-STACK

  • Sady příslušenství obsahují rázové, šroubovací a vrtací hroty STANLEY FATMAX nejvyšší kvality, které umožňují provádění nejrozmanitějších prací zahrnujících vrtání a šroubování do zdiva, betonu, kovů i dřeva

  • Rázové torzní šroubovací hroty řady STANLEY FATMAX Screw Lock jsou konstruovány tak, aby poskytovaly maximální pevnost a nejvyšší výkon ve své třídě při práci s měkkými spoji

  • Příslušenství nejvyšší kvality je ideální k použití s nejnovější generací 18V akumulátorového nářadí řady STANLEY FATMAX V20, což je kombinace, která umožňuje dosahování vynikajících výsledků

Společnost STANLEY rozšířila své portfolio příslušenství pro elektrické nářadí tím, že uvedla na trh nový propojitelný úložný systém STANLEY FATMAX, který zahrnuje řadu odolných, stohovatelných sad příslušenství a robustní, mobilní dílenský vozík PRO-STACK™, který umožňuje snadnou přepravu těchto sad.

Tyto inovované sady, které jsou navrženy tak, aby byly plně kompatibilní jak s novou řadou modulárních úložných řešení STANLEY FATMAX PRO-STACK, tak i se stávající řadou STANLEY STACK™, lze jednoduše vzájemně spojovat i ukládat na sebe, čímž je umožněno vytváření zakázkových uspořádání, která splňují potřeby nejrůznějších řemesel. Díky možnosti stohování těchto propojitelných modulů lze dosahovat značných úspor prostoru při zachování rychlého a pohodlného přístupu k obsaženým součástem.

Nová řada sestává z následujících modulů:

Malé schránky a střední schránky STANLEY FATMAX 

Tyto vysokopevnostní schránky jsou opatřeny odolným průhledným víkem, které zajišťuje dokonalý přehled o obsahu schránky a umožňuje rychlý přístup k často používaným hrotům i položkám příslušenství. Kompaktní malé schránky lze vzájemně spojovat pomocí spon, a tím vytvářet řešení přizpůsobená konkrétním potřebám, nebo připevňovat ke středním schránkám STANLEY FATMAX, a tím získávat dodatečnou úložnou kapacitu a flexibilitu. Malé schránky STANLEY FATMAX jsou navíc navrženy tak, aby je bylo možno přehledně ukládat uvnitř nového dílenského vozíku STANLEY FATMAX PRO-STACK.

Schránky STANLEY FATMAX pro volně ukládané předměty

Schránky, které jsou určeny pro volně ukládané předměty, obsahují rozmanité, smíšené volně přístupné příslušenství a mohou být bezpečně ukládány jak uvnitř malých a středních schránek, tak i v dílenském vozíku STANLEY FATMAX PRO-STACK. Malé a střední schránky i schránky pro volně ukládané předměty obsahují velký počet nejkvalitnějších hrotů STANLEY FATMAX, jejichž nabídka pokrývá všech základní činnosti, včetně vrtání do zdiva, betonu, kovů a dřeva i rázového utahování. Díky tomu představují řešení, které je dokonale použitelné v kombinaci s novou řadou 18V akumulátorového nářadí STANLEY FATMAX V20. Tato kombinace je zárukou nejvyšší dosažitelné přesnosti a výkonnosti při používání nejrůznějšími profesionálními řemeslníky i při realizaci ctižádostivých projektů.

Dílenský vozík STANLEY FATMAX PRO-STACK

Nový dílenský vozík STANLEY FATMAX, který je i navzdory své robustnosti lehký a snadno ovladatelný, umožňuje ukládání rozmanitých kombinací schránek, a tedy i vytváření mobilního úložného řešení, které je přizpůsobeno konkrétním potřebám a které slučuje všechny sady příslušenství na jednom místě. Kromě toho je snadno přemístitelné mezi různými pracovišti. Tento všestranný dílenský vozík je kompatibilní s modulárními úložnými systémy STANLEY FATMAX PRO-STACK i T-STAK.

Rázové torzní šroubovací hroty řady STANLEY FATMAX Screw Lock

Tyto odolné hroty, které po obrobení na CNC strojích získávají maximální pevnost a poskytují optimální vlastnosti při použití ve vysoce výkonných rázových šroubovácích, se vyznačují inovovanou torzní zónou zajišťující dosahování nejlepších výsledků ve své třídě při práci s měkkými spoji. Důmyslná konstrukce minimalizuje nebezpečí lámání nebo opotřebení a vysoce přesné slícování se všemi geometrickými provedeními upínacích nástavců. Kromě zvýšené efektivity práce snižuje toto přesné provedení možnost vyklouznutí nebo uvolnění ze záběru, čímž přispívá k účinnější ochraně jak příslušenství, tak i povrchu opracovávaného materiálu. Díky 10polohové magnetické objímce pro zajišťování šroubů je toto příslušenství schopno zaručit také vynikající účinnost při přidržování šroubů a současně umožňuje jednoruční používání bez zvýšené námahy. Speciálně konstruovaný držák rázových torzních hrotů přitom umožňuje dosahování takového výkonu při použití hrotů o velikosti 25 mm, který odpovídá 50mm modelům. 

Sortiment obsahující sady připojitelného příslušenství STANLEY FATMAX:

Kód výrobku

Popis

STA88552-XJ

19dílná sada vrtáků do zdiva a vrtáků pro rázové nářadí

STA88553-XJ

13dílná sada vrtáků pro přesné vrtání do kovu

STA88554-XJ

19dílná sada vrtáků do kovu a vrtáků pro rázové nářadí

STA88555-XJ

8dílná sada vrtáků SDS-plus, 110 mm

STA88557-XJ

32dílná sada rázových torzních šroubovacích hrotů, 25 mm

STA88558-XJ

22dílná sada rázových torzních šroubovacích hrotů, 50 mm

STA88559-XJ

55dílná smíšená sada rázových torzních šroubovacích hrotů

STA88560-XJ

40dílná sada standardních šroubovacích hrotů

STA88561-XJ

14dílná sada vrtáků do zdiva / kovu / dřeva

STA88556-XJ

8dílná sada vrtáků do plochého dřeva

STA88562-XJ

9dílná sada SDS, 110 mm a 160 mm

STA88563-XJ

50dílná smíšená sada vrtáků a utahovacích hrotů

STA88565-XJ

9x 50mm torzní šroubovací hrot PZ + magnetický držák Screw Lock

STA88564-XJ

9x 50mm torzní šroubovací hrot PH + magnetický držák Screw Lock

STA88566-XJ

9x 50mm torzní šroubovací hrot TX + magnetický držák Screw Lock

STA88567-XJ

20dílná sada volně uložených standardních hrotů PZ2, 50 mm

STA88572-XJ

10dílná sada volně uložených rázových hrotů PZ2, 50 mm

STA88573-XJ

10dílná sada volně uložených rázových hrotů PH2, 50 mm

STA88574-XJ

10dílná sada volně uložených rázových hrotů T20, 50 mm

STA88575-XJ

10dílná sada volně uložených rázových hrotů T25, 50 mm

STA88568-XJ

20dílná sada volně uložených rázových hrotů PZ2, 25 mm

STA88569-XJ

20dílná sada volně uložených rázových hrotů PH2, 25mm

STA88570-XJ

20dílná sada volně uložených rázových hrotů T20, 25mm

STA88571-XJ

20dílná sada volně uložených rázových hrotů T25, 25 mm

STA88580-XJ

Dílenský vozík pro malé schránky a schránky na volně ukládané předměty

Nathan Riley, produktový manažer zodpovědný za příslušenství pro nářadí značky STANLEY, prohlásil: „Profesionální řemeslníci v celém světě již po několik desetiletí důvěřují nářadí a příslušenství řady STANLEY FATMAX, které jim poskytuje nejvyšší výkonnost ve své třídě. A tyto nové sady propojitelného příslušenství nejsou v tomto ohledu výjimkou. Jejich přizpůsobitelná, vzájemně propojitelná a stohovatelná konstrukce poskytuje nekonečné možnosti při sestavování nepostradatelných schránek s příslušenstvím během pracovního dne – obsah je díky tomu trvale bezpečně zajištěný, přesto však snadno přístupný, je-li potřebný pro jakoukoli práci. Uživatelé budou překvapeni tím, jak jim tyto všestranné výrobky, které jsou navíc vysoce odolné proti opotřebení, dokáží pomoci při zvyšování efektivity a produktivity každodenní práce, a zároveň ocení jejich bezproblémovou kompatibilitu s naším neustále se rozrůstajícím portfoliem prvotřídních úložných řešení řady PRO-STACK.“

Další informace o sadách připojitelného příslušenství a o dílenském vozíku STANLEY FATMAX naleznete prostřednictvím odkazu.
 

O společnosti Stanley

Značka STANLEY je již více než 175 roků synonymem kvalitního nářadí a technických řešení pro profesionály v celém světě. Díky odkazu spolehlivosti zaujímá značka STANLEY přední místo na světě mezi výrobci svinovacích metrů a nadále posouvá obor vpřed díky inovacím, včetně produktové řady STANLEY FATMAX, a také díky ručnímu nářadí, elektrickému nářadí, úložnému řešení a příslušenství usnadňujícímu práci. Další informace získáte při návštěvě stránek local STANLEY web site, případně můžete sledovat příspěvky společnosti STANLEY prostřednictvím sociálních sítí YouTube.

O společnosti Stanley Black & Decker

Společnost Stanley Black & Decker je globální výrobce a dodavatel ručního nářadí, elektrického nářadí a souvisejícího příslušenství, vyspělých utahovacích systémů, úložných systémů i řešení pro elektronické zabezpečení, mechanickou kontrolu přístupu, zdravotnictví, infrastrukturu a další obory. Od roku 1843 je společnost dodavatelem odolného, pokrokového, výkonného nářadí, které je v celém světě účinným pomocníkem profesionálů, a to jak podniku, tak i jednotlivých řemeslníků při realizaci jejich cenných projektů a výtvorů, ať již se jedná o výstavbu, opravy nebo zajišťování ochrany. Trvalé úsilí společnosti o dosahování a udržování vynikající úrovně svých výrobků, postupů i zaměstnanců je projevem přijatého závazku, jímž je provádění obchodní činnosti udržitelným způsobem a vyvíjení iniciativ zaměřených na snižování dopadu na životní prostředí, zvyšování kvality života zákazníků a společenský rozvoj. Společnost Stanley Black & Decker, která má své ústředí ve státě Connecticut, USA, má v celém světě více než 60 000 zaměstnanců a v hospodářském roce 2018 dosáhla tržeb v celkové výši 13,9 mld. USD.

E&OE